Series
Ratings
24
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0