Series
Ratings
129- A Killer ParadoxRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
- Divorce Attorney ShinRated ★ 2.5
- QueenmakerRated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
WATCHERRated ★ 3.5- May It Please the CourtRated ★ 3.5
- GlitchRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 5.0- The Good Detective Season 2Rated ★ 2.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.0
- Kill HeelRated ★ 2.0
- Street Woman FighterRated ★ 3.5
- The Good DetectiveRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0