Series
Ratings
25- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
- Queen of TearsRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0