Series
Ratings
56
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Hotaru no HikariRated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Parade's EndRated ★ 1.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 0.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 1.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 1.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 1.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 3.0