Series
Ratings
351- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Ai no, Gakkou.Rated ★ 2.0
- 시골마을 이장우Rated ★ 5.0
- AemaRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 2.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Gangnam B-SideRated ★ 3.5
- 짠남자Rated ★ 5.0
- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 5.0
- 더 인플루언서Rated ★ 2.5