Titles you rated
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5- Fun MovieRated ★ 2.5
SerendipityRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0- Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0- I Want to Know Your ParentsRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0- Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5