Series
Ratings
123- The Bear Season 4Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0- The Art of SarahRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 3.0- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- Emily in Paris Season 5Rated ★ 5.0
- Emily in Paris Season 4Rated ★ 5.0
Record of Ragnarok ⅡRated ★ 4.0
Record of RagnarokRated ★ 3.0- Record of Ragnarok ⅢRated ★ 1.5
- 어른 김장하Rated ★ 5.0
- 학전, 그리고 뒷것 김민기Rated ★ 4.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0- The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
- The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0