Series
Ratings
142- Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 2.5- Love in Your BosomRated ★ 3.0
꿈을 이뤄주는 코끼리Rated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.5- MRated ★ 4.0
Star in My HeartRated ★ 3.5
Golden BrideRated ★ 3.5- KAIST Season 1Rated ★ 4.0
More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
PianoRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
One Tree HillRated ★ 3.0