Series
Ratings
427- 무쇠소년단Rated ★ 5.0
- 무쇠소녀단Rated ★ 5.0
- Mercy for NoneRated ★ 3.5
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
- Hidden SingerRated ★ 3.5
- Yoon Do Hyun's Love LetterRated ★ 4.0
Master in the House Season 1Rated ★ 3.0- 슈퍼스타KRated ★ 3.0
- K-pop StarRated ★ 3.0
- Roundtable Plus Season 1Rated ★ 3.0
- The BrainiacsRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing Village 5Rated ★ 3.0
Three Meals a Day: Mountain VillageRated ★ 3.0- K-pop Star Season 5Rated ★ 2.0
- K-pop Star Season 4Rated ★ 2.0
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 3.0- Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 3.0
- K-pop StarRated ★ 3.0
- K-pop Star Season 2Rated ★ 3.0
- Omniscient Interfering ViewRated ★ 3.0