Series
Ratings
142- A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
- First LoveRated ★ 3.5
- Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.5- Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.0
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0- Sex Education Season 4Rated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0