Movies
Ratings
279
SawRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
As OneRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5- Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0