Series
Ratings
36
HealerRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5