Series
Ratings
74
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Great ExpectationsRated ★ 4.5
Densha otokoRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
MaidsRated ★ 3.5
Small Island.Rated ★ 3.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Jane EyreRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
DamoRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 4.0

Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
EmmaRated ★ 5.0
Downton Abbey Season 2Rated ★ 4.5
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0