Series
Ratings
13- One Piece Season 2Rated ★ 3.5
- One Piece Season 1Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.0
- The Legend of KorraRated ★ 3.0
- The Legend of KorraRated ★ 3.0
- The Legend of KorraRated ★ 3.0
The Legend of KorraRated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Terminator: The Sarah Connor ChroniclesRated ★ 3.0
Terminator: The Sarah Connor ChroniclesRated ★ 3.0