Series
Ratings
49
Glass SlippersRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Brilliant LegacyRated ★ 4.0
SnowmanRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5