Series
Ratings
20
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
HouseRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
War of MoneyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0