Series
Ratings
151- The Art of SarahRated ★ 2.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- The CleanerRated ★ 2.0
- Mask GirlRated ★ 3.5
- Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
- Beef Season 1Rated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.5- Heartbreak High Season 1Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 5.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0