Series
Ratings
32
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- 21 ThunderRated ★ 1.5
The Tale of NokduRated ★ 0.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5- The Get DownRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5- Bridal MaskRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 0.5- Six SiblingsRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5