Series
Ratings
29
Dance Dance DanseurRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 5.0
Big Windup!Rated ★ 5.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 5.0- Mask GirlRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
おせんRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0