Series
Ratings
61
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.5- Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.0