Series
Ratings
41
You're BeautifulRated ★ 3.0- White ChristmasRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
MaskRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5