Series
Ratings
16- Delicious GuysRated ★ 3.5

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Dear HeavenRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
BigRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0