Series
Ratings
82- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 5.0
- Battle of FatesRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
- The PatientRated ★ 4.0
- Fit for TV: The Reality of the Biggest LoserRated ★ 3.5
- Disenchantment Season 5Rated ★ 5.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0- Hot SpotRated ★ 5.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- Ranma1/2Rated ★ 5.0
Migi & DaliRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- Gannibal Season 1Rated ★ 3.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0