Titles you rated
Hotaru no HikariRated ★ 2.0
SkinsRated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 4.0
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 3.5
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 4.0
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 4.0- Scorched Rice Teacher and Seven PotatoesRated ★ 3.0
Lizzie McGuireRated ★ 3.5
Stand up!!Rated ★ 3.5
FriendsRated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.0
Loving YouRated ★ 3.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Doogie Howser, M.D.Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- JusticeRated ★ 4.0
- One of A PairRated ★ 3.5