Series
Ratings
13
New HeartRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5- Incomplete LifeRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0