Movies
Ratings
85
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.5
Step Up RevolutionRated ★ 5.0