Series
Ratings
46
プライドRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0- Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 1.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0