Series
Ratings
16
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0- VikingsRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5