Series
Ratings
52- Loner Life in Another WorldRated ★ 0.5
- Billion x SchoolRated ★ 3.5
Riding a UnicornRated ★ 1.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Daddy is My ClassmateRated ★ 4.0
A Meal Makes Her Forget Special 2Rated ★ 4.0- KiddingRated ★ 5.0
Weakest BeastRated ★ 2.5- Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor Who: Voyage of the DamnedRated ★ 2.5
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 4.0
Stepmother and Daughter's Blues 2020 SpecialRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5- DevsRated ★ 2.5
Legal HighRated ★ 5.0
Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5