Series
Ratings
52- The 8 ShowRated ★ 2.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0- I Am Groot Season 1Rated ★ 3.5
- Seoul Check-inRated ★ 2.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Summer Romance Shines in Rainbow ColorRated ★ 3.5
プライドRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.5- 72 Seconds Season 2Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5