Movies
Ratings
240
A Few Good MenRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 4.5
The Bone CollectorRated ★ 2.0
Act of ValorRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 2.5
DogvilleRated ★ 1.5
The Divine WeaponRated ★ 2.5
The Big BossRated ★ 2.5
Bullet in the HeadRated ★ 1.5
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 2.0
We Were SoldiersRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 2.0