Series
Ratings
28
Ordinary MiraclesRated ★ 4.0
LutherRated ★ 3.0
LutherRated ★ 2.5- London HeartsRated ★ 0.5
Older SisterRated ★ 4.5
UnfairRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 1.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0