Series
Ratings
53- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Yu Yu HakushoRated ★ 4.5
RPG Densetsu HepoiRated ★ 4.0
BeybladeRated ★ 4.5
유희왕 1기Rated ★ 4.5
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
ポケットモンスターRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5- Duchiwa PpukkuRated ★ 4.5
- Vector Men : Warrior Earth Season 2Rated ★ 5.0
- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 5.0
- Bomberman B-Daman Bakugaiden VictoryRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
War and PeaceRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 대통령은 누구인가Rated ★ 4.5
- 다큐프라임 - 법과 정의Rated ★ 4.5
- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.5
- 다큐프라임 - 앙트레프레너, 경제강국의 비밀Rated ★ 4.5