Series
Ratings
38- 3 Body ProblemRated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 5.0- Juvenile JusticeRated ★ 2.5
- The OARated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
- DevsRated ★ 4.5

Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 0.5
Strangers From HellRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5- Black MirrorRated ★ 4.0
Tears of the AntarcticRated ★ 4.5