Series
Ratings
75
Fated to Love YouRated ★ 3.5- Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
- Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0

Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0- Movie RoomRated ★ 5.0
- Actors’ LaboratoryRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0- Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Queen of the RingRated ★ 4.0
나루토 2기Rated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.5