Series
Ratings
17
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 1.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0