Movies
Ratings
267- The World of LoveRated ★ 5.0
- The First RideRated ★ 3.0
Farewell, Saranghae, FarewellRated ★ 3.0- MM, UH, OH, AHRated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- Early ApexRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0- Hi.5Rated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
I Care a LotRated ★ 3.0
Love ResetRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.5
Ghost WorldRated ★ 4.5