Series
Ratings
80
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- Full Swing Season 1Rated ★ 4.0
- SomebodyRated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Hellbound Season 1Rated ★ 4.5