Series
Ratings
47- You Raise Me UpRated ★ 2.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 3.0
- Political FeverRated ★ 3.5
World on a WireRated ★ 3.5- Crash Course in RomanceRated ★ 2.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5- KiddingRated ★ 3.0
- KiddingRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0- One Day at a TimeRated ★ 4.5
- One Day at a TimeRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0- One Day at a TimeRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 5.0