Series
Ratings
114- The Art of SarahRated ★ 3.5
- AemaRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
- TriggerRated ★ 3.0
- UntamedRated ★ 3.5
- The PoliticianRated ★ 4.0
- The PoliticianRated ★ 4.0
- Friendly RivalryRated ★ 3.5
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 3.5

Recipe for FarewellRated ★ 4.0- KiddingRated ★ 4.5
- The 8 ShowRated ★ 3.5
- KiddingRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0