Series
Ratings
37
The 13 Lords of the ShogunRated ★ 4.5
Your Turn To KillRated ★ 3.5
SmashRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
ZERO -The Bravest Money Game-Rated ★ 3.5
Odd Family 11Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5
Jikou KeisatsuRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
The Confidence Man JPRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0
Last FriendsRated ★ 3.5
Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 4.0
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 4.5