Series
Ratings
20
Reply 1994Rated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- In Time With YouRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0