Series
Ratings
188- The Art of SarahRated ★ 3.5
- AemaRated ★ 3.5
- High Potential Season 1Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0- KarmaRated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Family PlanRated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 3.5
- JeongnyeonRated ★ 3.0

Recipe for FarewellRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0