Series
Ratings
34
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
ZooRated ★ 3.0
American VandalRated ★ 4.5
Under the DomeRated ★ 2.0
Under the DomeRated ★ 2.5
Under the DomeRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0- The OARated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0