Series
Ratings
79- The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 5.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Oshi no Ko Season 2Rated ★ 5.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5
Farming Life in Another WorldRated ★ 3.5
Talentless NanaRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5- Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
- Mask GirlRated ★ 3.5
- Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
- Sweet Tooth Season 2Rated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.0