Series
Ratings
133
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- Youn's KitchenRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.5- Movie RoomRated ★ 4.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.0- Borderless PochaRated ★ 4.0
Queen of MysteryRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 2.0
Mad DogRated ★ 1.0
Life on MarsRated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 2.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 1.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0