Series
Ratings
50
Chief KimRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Bring It On, GhostRated ★ 1.5
SignRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 2.5
IRISRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0- Blue TowerRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0