Series
Ratings
32- Beef Season 1Rated ★ 4.5

Be MelodramaticRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0- EXchange Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0- Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0