Series
Ratings
124
The Queen's GambitRated ★ 5.0- KiddingRated ★ 4.0
- KiddingRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5- Super BandRated ★ 3.0
Penny DreadfulRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
LiveRated ★ 3.0- Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0