Series
Ratings
113
ChernobylRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 3.5
UnbelievableRated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 4.0
Last FriendsRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
The Great White TowerRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 2.5
Densha otokoRated ★ 3.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0
Bambino!Rated ★ 2.5
Love ShuffleRated ★ 4.0
Zettai KareshiRated ★ 2.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
プライドRated ★ 3.0